Služby

SEO – optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Optimalizujeme Vaše stávající stránky tak, aby se zákazníkům při vyhledávání zobrazovaly častěji a na vyšších pozicích. Společně vybereme nejvhodnější postup a strategii, ať už se jedná o vylepšení zobrazovaných pozic, zvýšení návštěvnosti nebo budování všeobecného povědomí o značce.

Analýza a optimalizace webových stránek

Prověříme, jak uživatelsky přívětivý je Váš stávající web, zda vyhovuje potřebám zákazníků, je dostatečně intuitivní a jeho obsah je relevantní. Poté Vám předložíme seznam návrhů a doporučení, jak vylepšit stávající stránky, aby z nich měli uživatelé celkově lepší dojem. Úpravy dle domluvy realizujeme sami nebo je předáme Vašemu IT specialistovi.

PPC reklama

U PPC reklamy platíte za proklik. Jedná se tak o velmi účinnou reklamu, která se dá cílit přesně na konkrétní klienty. Zvolíme vhodnou strategii, vytvoříme kampaň, kterou budeme průběžně optimalizovat a upravovat dle aktuálních výkonů a potřeb.

analýzy online činnosti

Dokážeme zjistit, jaké návštěvníky zajímá Vaše firma, odkud přicházejí, co na webu dělají a kde o ně přicházíte. Navrhneme konkrétní kroky, co a jak změnit, aby byli zákazníci spokojenější, častěji se vraceli, nepřecházeli ke konkurenci a Vašemu obchodu se celkově lépe dařilo.

Tvorba www stránek

Pokud chcete oslovit potenciální klienty, kteří budou mít zájem o Vaše produkty či služby, webové stránky jsou dnes již nutností. Vytvoříme moderní, svěží a 100% funkční webové stránky, které Vám padnou na míru a stanou se tak výkladní skříní Vašeho podnikání.